Producten
VR
  • Producten Details

We creëren altijd een perfecte kwaliteit van het product tegen prijzen die voldoen aan het budget van een klant. Door de pijnpunten van klanten nauwkeurig te begrijpen, is de door ons ontwikkelde FC ST LC SC MU glasvezelverzwakker voor SM MM-vezel ondersteund en geprezen door de meerderheid van de klanten in de markt. In wezen worden de productprestaties en de kwaliteit ervan grotendeels bepaald door de grondstoffen. In termen van grondstoffen van FC ST LC SC MU Fiber Optic Attenuator for SM MM Fiber, hebben ze tal van tests doorstaan ​​op hun chemische componenten en prestaties. Op deze manier worden de glasvezelproducten, netwerkapparatuur, communicatiesysteemoplossingen, draadloos transmissiesysteem en de kwaliteit van het beveiligingsbewakingssysteem vanaf de bron gegarandeerd.

Type:Vezel optische verzwakkerModelnummer:Glasvezel verstelbare attenators met schakelaar
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Kexint, G652D, G657A2
Verzwakkingswaarden:0 - 25dbBedrijfstemperatuur:40'c +75'c
Bedrijfsgolflengte (SM):1310nm en 1550Golflengte:1260 tot 1650nm
Verzwakker Golflengte:Telecom CATV-netwerk FTTXGarantie:2 jaar
Polarisatie Dep Verlies:0.2dB> >0.2dBCertificering:ISO-waarde. ISO 9001

product beschrijving

Enkele modus variabele optische verzwakkers stelt de gebruiker in staat om de verzwakking van het signaal in de vezel handmatig te variëren terwijl het door het apparaat wordt verzonden.

Deze VOA's kunnen worden gebruikt om de signaalsterkten in glasvezelcircuits nauwkeurig in evenwicht te brengen of om een ​​optisch signaal te balanceren bij het evalueren van het dynamische bereik van het meetsysteem. De maximale gespecificeerde demping wordt bereikt binnen 10 slagen van de stelschroef.

Alle in-line VOA's hebben single-mode fiber pigtails met aØ3 mm jas. De VOA's worden geleverd zonder eind of afgesloten met 2,0 mm smalle LC/SC/ST/FC/PC- of LC/SC/FC/APC-connectoren.

Elke verzwakker heeft een lens om het licht van de ingangsvezel te collimeren. Een blokkeerinrichting of raam kan handmatig worden aangepast met een schroef

Vervolgens wordt een tweede lens gebruikt om licht in de uitgangsvezel te koppelen. Het koppelingsrendement wordt dus veranderd totdat de gewenste demping is verkregen.

Beschrijving:


Elke verzwakker heeft een lens om het licht van de ingangsvezel te collimeren.


Een blokkeerinrichting of raam kan handmatig worden aangepast met een schroef

Meer:


Vervolgens wordt een tweede lens gebruikt om licht in de uitgangsvezel te koppelen. 


Het koppelingsrendement wordt dus veranderd totdat de gewenste demping is verkregen.

Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Meer producten

(1) Fiber optische PLC splitter 1*8 0.9 SC/APC fabriek;

(2) Fiber Optic PLC Splitter 1X16 / Mini Module

(3) PLC Splitter SC/UPC 1*4 Insertion PLC Splitterbox

(4) Glasvezel PLC Splitter 1x8 minimodule SC UPC

(5) Glasvezel PLC Splitter 1x16 minimodule SC UPC

(6) Fiber Optic PLC Splitter 1*8 Insertion / LGX / Cassette

FAQ

Vraag: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?

A: We zijn in de fabriek.

Vraag: Hoe lang is uw levertijd?

A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid.

Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?

A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.

Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

A: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands