Producten
VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. handhaaft strenge kwaliteitsnormen voor de productie van KEXINT FTTH Fiber Optic Patch Cord Single Mode G657A1 SC APC 1m 2m 3m of aangepast. De reden waarom producten zo geliefd zijn bij de markt, is de nadruk op hightech onderzoek en ontwikkeling. In de toekomst zal Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. zal belang blijven hechten aan het cultiveren van talenten, het bedrijfsniveau en de professionele vaardigheden van het personeel continu verbeteren, technologische innovatie versterken en het alomvattende concurrentievermogen van het bedrijf continu verbeteren, om een ​​eeuwenoude groenblijvende onderneming te bouwen en een bekend internationaal merk' Werk hard voor dit grootse doel.

Type:Glasvezel patchkabelModelnummer:SC/APC
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Kexint
Lengte kabel:1m 2m 3m of aangepastVezeltype:G657A1 of aangepast
Terugkeer verlies:≥60dBBuitenmantel:LSZH, PVC,
Invoegverlies:0.2dBKabeldiameter:3,0 mm, 2,0 mm, 0,9 mm
Vezelkleur:GeelBedrijfstemperatuur:-40℃~85℃
Garantietijd:1 jaar

product beschrijving
Glasvezeljumpers worden gebruikt om jumpers te maken van apparatuur naar glasvezelkabelverbindingen. Er is een dikkere beschermende laag, die over het algemeen wordt gebruikt in de verbinding tussen de optische zendontvanger en de aansluitdoos, en wordt gebruikt in sommige gebieden zoals optische vezelcommunicatiesystemen, optische vezeltoegangsnetwerken, optische vezelgegevensoverdracht en lokale netwerken .


Sollicitatie:
CATV
Actieve apparaatbeëindiging
Telecommunicatienetwerken
Metro
Local Area Networks (LAN's)
Gegevensverwerkingsnetwerken
Testapparatuur
Lokale installatie
Wide Area Networks (WAN's)

Voorzien zijn van:
Laag invoegverlies en terugreflectieverlies
Eindoppervlak ferrule predomed
Precisie anti-rotatiesleutel en corrosiebestendige behuizing
UL-geclassificeerde kunststof behuizing
Laarzen in verschillende kleuren
Laarzen in Telcordia-stijl
Vrij zwevende keramische ferrule


Bestelopties: 1) Type connector: FC, SC, LC, ST 2) Metalen kap Eindvlak: PC, UPC, APC 3) Kerntype: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um of 62.5/125um) 4) Kabelhoeveelheid: Simplex, Duplex 5) Kabeldiameter:φ3,0 mm,φ2,0 mm,φ0,9 mm 6) Kabellengte: 1, 2, 3 meter of aangepast 7) Kabeltype: PVC, LSZH.

Parameter
Eenheid
Enkele modus
invoegverlies
dB
UPC
APC
≤0.2
≤0.2
Terugkeer verlies
dB
≥50
≥60
Werk golflengte
nm
1260-1650
uitwisselbaarheid
dB
≤0.2
≤0.2
trillingsfrequentie:
dB
≤0.2
≤0.2
Werktemperatuur
-40~75
Bewaar temperatuur
-40~85
Buitendiameter kabel
nm
3.0/2.0/0.9
Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
gerelateerde producten

(1) Glasvezel patchkabel met 3,0 mm glasvezelkabel

(2) SC UPC Simplex Single Mode PVC OFNR 2.0 mm glasvezel patchkabel

(3) Singlemode glasvezel-patchkabels met LSZH-jack

(4) Glasvezel patchkabel met 3,0 mm glasvezelkabel

(5) MPO / MTP vrouwelijk glasvezel patchsnoer voor 8 cores

(6) Fiber Optic Patch Cords met LSZH Jacket

FAQ
Q1: Bent u handelsonderneming of fabrikant?
A1: We zijn in de fabriek.
Q2: Hoe lang is uw levertijd?
A2: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, is het volgens:
hoeveelheid.
Q3: Verstrekt u steekproeven? is het gratis of extra?
A3: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.
Q4: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?
A4: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Vraag 5: Kan ik je bezoeken?
A5: Natuurlijk, onze fabriek is in Shenzhen, China. Neem contact met ons op om een ​​afspraak te maken.
Q6: Kan ik onderhandelen over de prijzen?
A6: Ja, we kunnen kortingen overwegen voor meerdere containers met gemengde goederen.
Q7: Hoeveel bedragen de verzendkosten?
A7: Het hangt af van de grootte van uw zending en de verzendmethode. We zullen u de kosten aanbieden zoals u heeft gevraagd.
Q8. Kunt u volgens de steekproeven produceren?
A8: Ja, we kunnen produceren door uw monsters of technische tekeningen. We kunnen de mallen en armaturen bouwen.
Vraag 9 Wat is uw verpakkingsvoorwaarden?
A9: Over het algemeen verpakken we onze goederen in neutrale witte dozen en bruine dozen. Als u een wettelijk geregistreerd octrooi heeft, kunnen we de goederen in uw merkdozen verpakken nadat we uw machtigingsbrieven hebben ontvangen.
Q10. Wat zijn uw leveringsvoorwaarden?
A10: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU-DDP.
Q11. Hoe zit het met de garantie?
A11: Er zijn 12 maanden voor de garantie. Hoewel de garantie niet verantwoordelijk is voor die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken.
Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands