VR
  • Productdetails

Het ontwerp met omgekeerde polariteit zorgt voor een snelle en gemakkelijke polariteitconversie zonder dat de vezels bloot komen te liggen of dat er gereedschap nodig is. SFP-DD-, OSFP- en QSFP-DD-transceivers kunnen rechtstreeks worden aangesloten via deze patchkabels.

MDC trunk multimode kabelassemblages vergemakkelijken de snelle implementatie van backbone-bekabeling met hoge dichtheid in datacenters en andere vezelrijke omgevingen, waardoor de tijd en kosten voor netwerkinstallatie of herconfiguratie worden verminderd. Ze worden gebruikt om cassettes, vliegtuig- of fan-outs met elkaar te verbinden. Het wordt standaard aangeboden in glasvezeltypes Versie met 8/12/24/48 kernen met behulp van een compacte en robuuste microkabelstructuur.

MTP naar MDC® breakout-kabels zijn verkrijgbaar in de MPO-serie van KEXINT: M400 8 glasvezel (4 x MDC-connectoren), M310 12 glasvezel (6 x MDC-connectoren), M800 16 glasvezel (4 x MDC-connectoren), M1000 24 glasvezel (12 x MDC connectoren) en M2400 48 glasvezel (24 x MDC-connectoren) versies.


De MTP naar MDC breakout-kabel is hier een 8-vezelkabel met een polariteit waarmee één QSFP-DD-, QSFP28- of QSFP+-transceiver kan worden aangesloten op MDC-patchpanelen of cassettes.

Alle transceivers van het QSFP-type hebben poorten met een mannelijke aansluiting. Deze vereisen een MTP (MPO) breakout-kabel met een vrouwelijke MTP (MPO) connector.

Om optimale prestaties te garanderen, gebruiken alle producten uit de MPO-MDC-serie, inclusief onze MTP naar MDC breakout-kabels, een MTP-connector met een MT ELITE-ferrule en hoogwaardige 1,25-ferrules met laag verlies in de MDC-connector.


Sollicitatie: 1.Datacommunicatienetwerk; 2.Optisch systeemtoegangsnetwerk; 3.Storage area netwerk glasvezelkanaal; 4. Architectuur met hoge dichtheid. Kenmerken: 1. Er zijn twee 1,25 mm adereindhulzen in één connectorbehuizing 2. Push-pull-huls voor het inbrengen en loskoppelen van connectoren 3. Voer eenvoudig polariteitconversie uit zonder blootliggende optische vezel: 4. Voldoe aan de vereisten voor invoegverlies van IEC61753-1 Klasse B 5. Voldoen aan de Telcordia GR-326- en TIA-568-normen; 6. Ontworpen voor kabels met een buitendiameter van minder dan 2,0 mm 7. Geef MM, SM en SM APC op 8. De dichtheid van de optische vezelbedrading is drie keer zo hoog als die van de LC-toepassingsomgeving:


Verschillende opkomende transceiver multi-vendor protocollen (MSA's) hebben poortfan-out gedefinieerd (breakout branching-architectuur). Om ervoor te zorgen dat duplex optische connectoren kleinere behuizingsgroottes hebben dan LC-connectoren, zal de vermindering van de MDC-connectorgrootte het mogelijk maken dat een enkele transceiver MDC-jumpers ondersteunt die rechtstreeks op de transceiverinterface kunnen worden aangesloten. Het nieuwe transceiververpakkingsformaat ondersteunt vier paar MIDC-connectorkabels in een optische module met OSFP-pakket of een optische module met SFE-pakket. Ondersteunt twee paar MDC-connectoren. De connectordichtheid op het modulepaneel is toegenomen, waardoor de hardwaregrootte, investerings- en bedrijfskosten worden geminimaliseerd. Eén rackunit RU biedt plaats aan 144 vezels met LC-duplexconnectoren en adapters. Gebruik meer De kleine MDC-connector kan het aantal glasvezelkernen verhogen tot 432 kernen in dezelfde 1RU-ruimte.


Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands