Producten
VR
  • Productdetails

Gedetailleerde informatie:

Vezeltype:Enkele modusLengte:50/55/60/65 mm
Connectortype:SC UPCInvoegverlies:0,3 dB
Kleur:Groen ZwartMaterieel:SiO2
Diameter:0,9 mm, 2,0 mm, 3,0 mm, andereTrekweerstand:10N
Productnaam:Clamshell glasvezel snelle connector

Hoog licht:

optische kabeladapter

,

optische kabel schrijnwerker

Prestatie-index:
parameters
SC/UPC
SC/APC
FC/UPC
LC/UPC
Sollicitatie
Drop-kabels, binnenkabels
Vezeldiameter:
125um (G.657 A1/A2)
Vezelmodus
Enkele modus 0,9 2,0 3,0
Maximaal Invoegverlies
0,5dB, typisch 0,3dB
0,3 dB
Min. Terugkeer verlies
40
45
40
45
Min. Vezelretentie
5N
5N
4N
Min. Kabelretentie
10N
10N
8N
Trekbelasting
50N
50N
10N
Bedrijfstemperatuurbereik:
-40℃ tot 75℃
 
Parameters:Specificaties:
Connectortype:SC/LC/FC/ST
Dimensie60 mm
Kabeldiameters:0,9/2,0/3,0 mm
VezelmodusSM/MM
Eindvlak slijpenUPC/APC

UPCAPC
Invoegverlies≤0.5dB≤0.5dB

UPCAPC
Terugkeer verlies≥45dB≥50dB
Spanningstest≥100N
Bedrijfstemperatuur:-40℃~+75℃
Functies:

1. FTTH-project bruikbaar
2. In het veld te installeren
3. Plaats verlies minder dan 0.3dB Max 0.5dB
4. Metalen V-vormige holte werkt goed bij hoge en lage temperaturen;
5. Installatie minder dan 1 minuut
6. Betrouwbare en superieure optische prestaties
7. Kabeltrektest voldoet aan Telcordia GR-326-CORE


Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm 0
Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm 1
Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm 2

 
 
Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm 3
Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm 5
 
Clamshell SC-APC Fiber Optic Quick Connector 0.3dB Insertion Loss Easily Installed 55cm 7
Onze voordelen:
1. Goed antwoord: uw vraag met betrekking tot onze producten of prijs wordt binnen 24 uur beantwoord.
2.OEM&ODM: we kunnen u helpen bij het ontwerpen of het aanbrengen van uw logo en bedrijfsnaam in producten.
3. Technische ondersteuning op afstand:&Volledig technisch document
4. Garantie: 1 jaar garantie (hoewel de garantie niet verantwoordelijk is voor die gebroken door geweld of bijgewerkt met andere merken.)
5. Engelse software, Engelse indicator:
6.Professionele, zeer concurrerende prijs:
7. Grote voorraad, snelle levering
8.Kwaliteitsborging:

 


Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands