Producten
VR
  • Producten Details

Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. grijp de nieuwe markttrends, inzicht in de werkelijke behoeften van klanten, vertrouwend op geavanceerde productietechnologie en nauwkeurige marktpositionering, lanceerde met succes KEXINT 1GE 3GE WIFI FTTH GPON ONU SFU 1GE Port Fiber Optic Equipment. Nu kunt u gemakkelijk de beste leveranciers vinden om de beste kwaliteit van KEXINT 1GE 3GE WIFI FTTH GPON ONU SFU 1GE poort glasvezelapparatuur te krijgen en lagere prijzen te krijgen. Om onszelf voor te blijven op andere concurrenten, zullen we ernaar streven om onze R&D-kracht en technologische capaciteiten te verbeteren. Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. hopen dat we op een dag meer en betere producten zullen ontwikkelen zonder afhankelijk te zijn van de technologieën van anderen.

Modelnummer:GEPON ONTType:FTTx-oplossingen
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:KEXINT
Gebruiken:FTTHGarantietijd:3 jaar
Netwerk:GeenPON:GPON
Stroomopwaarts tarief:1,25 GbpsBedrijfstoestand:-5 ~ +55 ℃, Bedrijfsvochtigheid: 10 ~ 90% (niet-gecondenseerd)
optische golflengte:Tx 1310nm, Rx 1490nmStroomafwaarts tarief:2,4 Gbps
Dimensies:140 mm * 102 mm * 33 mmKnop:Stroom
Chipset:REALTEK/ZTECertificering:FCC, RoHS, CE

product beschrijving

lintroductie
1G GPON ONT is een Gigabit Passive Optical Network (GPON)-terminal van de volgende generatie,
Ideaal voor Fiber to The Home-oplossing. Het's een ongelooflijk robuust apparaat waarmee gebruikers toegang hebben tot snelle internetverbindingen via de GPON-poort en deze kunnen delen met een Gigabit Ethernet-poort.
Met transmissiesnelheden tot 2,488 Gbps, één GPON-poort en één Gigabit Ethernet-poort, biedt de TX-6610 high-perFormance forwarding-mogelijkheden om een ​​soepele VoIP-, HD-videostreamingervaring te garanderen.

Functies

► Voldoet aan ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 en ITU G.984.4 biedt uitgebreide GPON-netwerkcompatibiliteit
► Downstream-snelheden tot 2,488 Gbps en upstream-snelheden tot 1,244 Gbps
► Glasvezeltoegang en gigabit-poort zorgen voor ongelooflijk hoge overdrachtssnelheden
► Ondersteunt OMCI (ONT Management Control Interface) beheer op afstand 

Functies:

► Voldoet aan ITU G.984.1, ITU G.984.2, ITU G.984.3 en ITU G.984.4 biedt uitgebreide GPON-netwerkcompatibiliteit

► Downstream-snelheden tot 2,488 Gbps en upstream-snelheden tot 1,244 Gbps

Meer:


► Glasvezeltoegang en gigabit-poort zorgen voor ongelooflijk hoge overdrachtssnelheden


► Ondersteunt OMCI (ONT Management Control Interface) beheer op afstand 

Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
gerelateerde producten

(1) 1Port OLT ONU Met LAN Apparatuur Transceiver GPON ONU

(2) GPON ONU FTTH 4 Poort OLT 1GE+3FE+1POTS+WIFI

(3) 4Port OLT 1GE+3FE+1POTS+WIFI GPON ONU

(4) GPON ONU 1GE Gigabit

(5) FTTH ONU met PON 4 LanTransceiver

(6) 4Port OLT POTS+WIFI GPON ONU met USB-adapter

FAQ

Vraag: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?

A: We zijn in de fabriek.

Vraag: Hoe lang is uw levertijd?

A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid.

Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?

A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.

Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

A: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands