VR
  • Producten Details

Dankzij de inspanningen van de medewerkers van Shenzhen Kexint Technology Co., ltd. is ons ontwikkelingswerk soepel en efficiënt uitgevoerd. Onze KEXINT FC Duplex Fiber Optic Patch Cord Outdoor Simplex Optical Jumper Waterproof Patch Cord is ontwikkeld om de industrietrend te leiden met zijn nieuwe functies en unieke uitstraling. Afgezien van de voordelen voor algemene consumenten, kan KEXINT FC Duplex Fiber Optic Patch Cord Outdoor Simplex Optical Jumper Waterproof Patch Cord verbazingwekkende voordelen bieden aan bedrijven in termen van verkoop en klanttevredenheid. Neem rechtstreeks contact met ons op via e-mail of telefoontje voor meer informatie over onze producten of diensten.

Type:Glasvezel patchsnoer, GPON adaptiefModelnummer:Vezel patchkabel jumper
Plaats van herkomst:Guangdong, ChinaMerknaam:Kexint
Productnaam:KXT-hua wei patchkabel SC APCSollicitatie:FTTH FTTB FTTX-netwerk
Kleur:Zoals de fotoCertificering:ISO9001:2008
Vezeltype:G652D,G6527A2Materiaal:LSZH-jas
Poorten:4 poortenToepasselijke vezels:SM MM G655
Model:GJYXFCH-1B6

product beschrijving

Snelle details:

Nauwkeurige connector
aangepaste lengte:
Uitstekend mechanisch vermogen
invoegverlies<0.2dB,
Goede duurzaamheid en uitwisselbaarheid
Voldoet aan Telcordia GR-326-CORE, TIA/EIA en IEC-standaard

productnaam
GYTA gepantserde glasvezelkabel GYTS 24 / 36 / 48 kern
Vezelkleur
Natuur (of aanpassen)
Schede kleur:
LSZH
Kabelafmeting (mm)
5.2(±0,1)*2,0(±0,1)
demping (dB/km)
≦0.4 bij 1310nm, ≦0.3 bij 1550nm
Bedrijfstemperatuur (℃)
-40~+70
Installatietemperatuur (℃)
-5~+60
Transport- en opslagtemperatuur (℃)
-40~+70
Producten Beschrijving:

Voordeel:

Laag eigen risico
Uitstekende gerichtheid
Goede uniformiteit van kanaal tot kanaal
Lage PDL
Hoge kosteneffectiviteit
Hoge milieu- en mechanische stabiliteit

Sollicitatie:

Vezeloptisch communicatiesysteem
Vezel optische sensoren
CATV-systeem


LAN-systeem
WAN-systeem
niet afgeschermd

Onze onderneming
werkplaats
Ons team
Certificeringen
Producten aanbevelen
FAQ

Vraag: Bent u een handelsonderneming of fabrikant?

A: We zijn in de fabriek.

Vraag: Hoe lang is uw levertijd?

A: Over het algemeen is het 5-10 dagen als de goederen op voorraad zijn. of het is 15-20 dagen als de goederen niet op voorraad zijn, het is volgens hoeveelheid.

Vraag: Levert u monsters? is het gratis of extra?

A: Ja, we kunnen het monster gratis aanbieden, maar betalen niet de vrachtkosten.

Vraag: Wat zijn uw betalingsvoorwaarden?

A: Betaling<= 1000USD, 100% vooraf. Betaling>= 1000USD, 30% T/T vooraf, saldo vóór verzending.
Als u nog een vraag heeft, neem dan gerust contact met ons op zoals hieronder:

Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands