VR
  • Productdetails



  Shenzhen KEXINT Technology Co., Ltd. is een hightech bedrijf gespecialiseerd in het produceren van optische vezelproducten, opgericht in 2002, patchkabels, single-mode/multi-mode glasvezelkabels, glasvezel-patchkabels en EPON OTL&OUN, GPON OTL&ONU, FTTX,.FTTH Glasvezelapparatuur.

  We hebben ISO9001: 2000 kwaliteitsmanagementsysteemcertificaat. Ons productieproces voldoet aan de YD/T1019:2001, GB, IEC, UL en de RoHS-richtlijnen van de Europese Unie. Onze fabriek beschikt over een prachtige fabriek van 4.000 vierkante meter en meer dan 400 ervaren& verantwoordelijke medewerkers. De maandelijkse capaciteit van 10.000 ctn kan aan al uw strenge leveringsvereisten voldoen. 

  Door meer dan 6 jaar strijd en ontwikkeling hebben we het vertrouwen van onze klanten gewonnen. Door de betrouwbaarheid, stabiliteit, hoge kwaliteit en scherpe prijzen worden onze producten wereldwijd door diverse bekende merken gebruikt.


Specificaties:

Modelnummer

8 poort EPON OLT
TypeOLT
plaats van herkomstChina
ProductnaamBeste nieuwe product FTTH-glasvezel 8-poorts EPON OLT-leverancier
GebruikenFTTH FTTB FTTX
Golflengte1310/1550nm
MateriaalRoestvrij staal
PON-poort:8 PON-poorten
Chassis:1U
Garantietijd:3 jaar





Basis informatie
  • Opgericht in het jaar
    --
  • Soort bedrijf
    --
  • Land / regio
    --
  • Hoofdindustrie
    --
  • hoofd producten
    --
  • Enterprise Juridische persoon
    --
  • Totaal werknemers
    --
  • Jaarlijkse uitvoerwaarde
    --
  • Exportmarkt
    --
  • Medewerkte klanten
    --

Aanbevolen

Stuur uw vraag

NEEM CONTACT OP

Profiteer van onze ongeëvenaarde kennis en ervaring, wij bieden u de beste maatwerkservice.

ZEND ONS EEN BERICHT

Het eerste dat we doen, is onze klanten ontmoeten en hun doelen voor een toekomstig project bespreken.
Voel je vrij om tijdens deze bijeenkomst je ideeën te communiceren en veel vragen te stellen.

AANBEVOLEN

Ze worden allemaal vervaardigd volgens de strengste internationale normen. Onze producten hebben de gunst gekregen van zowel binnenlandse als buitenlandse markten.
Ze exporteren nu op grote schaal naar 200 landen.

Stuur uw aanvraag

Kies een andere taal
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Huidige taal:Nederlands