Tuotteet
VR
  • Tuotteiden tiedot

Erinomaisten suunnittelijoiden ponnisteluilla KEXINT FTTH SC UPC Fiber Optic Pigtail Simplex Single Mode 9/125 PVC 0,9mm 1,5m on ainutlaatuinen tyyli muodoltaan ja ulkonäöltään. Pigtailillä on todellakin tärkeä rooli jokapäiväisessä toiminnassamme. Parhaat tuotteet ovat kiistatta kauniita, omalla tavallaan legendaarisia ja silti tarpeeksi ajattomia pysyäkseen suosittuina lyhyen ajan. Shenzhen Kexint Technology Co., Ltd. johtaa aina markkinoiden kysyntää ja kunnioittaa asiakkaiden toiveita. Asiakkaiden antaman palautteen perusteella teemme muutoksia tuotekehityksessämme, jotta voimme valmistaa mahdollisimman tyytyväisiä ja kannattavia tuotteita.

Tyyppi:LettiMallinumero:Kuitupaidat UPC
Lähtöisin:Guangdong, KiinaTuotenimi:Kexint
Aallonpituus:1260-1650nmLiittimen tyyppi:SC APC
Lisäyshäviö (dB):17,2 dbKäyttölämpötila:ISO9001:2008
Kuidun pituus:G652D, G657A2Kuitutyyppi:LSZH takki
IL (dB):-40-85Sovellettavat kuidut:SM MM G655
Sovellus:-40-85

Tuotteen Kuvaus

Hyvä asiakas,
Ota yhteyttä vahvistusta varten ennen kuin teet suoraan tilauksen.
Kiitos !


Kuvaus:
Ominaisuudet:
Täyttää teollisuusstandardin 100 % optisen testin luotettavuuden varmistamiseksi, sillä on pieni välityshäviö, suuri paluuhäviö ja
suorituskyky on korkeampi kuin alan standardivaatimukset; korkealaatuinen posliiniholkki voi tarjota alhaisen työntöhäviön ja
kestävyys; Erityyppisiä ja eri pituisia liittimiä voidaan valita, joten ne ovat joustavia.



Sovellukset:
Fiber Pigtailia käytetään kuitupiirien joustavaan patch-johdon liittämiseen, tarjoaa monimuoto-, yksimuoto-, FC, SC, LC, ST ja MR-RJ
liittimet; sovittimen posliiniliittimen pinta sisältää PC/APC:n; mikä tahansa pituus ja lukumäärä voidaan valita
Asiakkaat voivat valita riippumattomasti patch-johdon ja takakuidun ytimet, pituuden, fyysisen rakenteen jne. Kaikki kuituholkit ovat
valmistettu korkealaatuisesta posliinista, joten kuitupääkaapeli ja minkä tahansa kokoonpanon liitäntäjohto voivat aiheuttaa optisen signaalin häviämisen
pieni ja siten takaa erittäin alhaisen välityshäviön ja paluuhäviön.

Tuotteen kuvaus

Ominaisuudet:

1). Pieni lisäyshäviö;
2).Matala PDL;


3). Kompakti muotoilu;
4). Hyvä kanavien välinen yhtenäisyys;


5). Leveä toiminta-aallonpituus: 1260-1650 nm;
6). Korkea luotettavuus ja vakaus.

Yrityksemme
työpaja
Tiimimme
Suosittele tuotteita
FAQ

K: Oletko kauppayhtiö tai valmistaja?

V: Olemme tehdas.

K: Kuinka pitkä toimitusaikasi on?

V: Yleensä se on 5-10 päivää, jos tavarat ovat varastossa. tai se on 15-20 päivää, jos tavaroita ei ole varastossa, se on määrän mukaan.

K: Toimitatko näytteitä? onko se ilmainen vai ylimääräinen?

V: Kyllä, voimme tarjota näytteen ilmaiseksi, mutta emme maksa rahtikustannuksia.

K: Mitkä ovat maksuehtosi?

V: Maksu<= 1000 USD, 100 % etukäteen. Maksu>= 1000 USD, 30% T / T etukäteen, saldo ennen lähetystä.
Jos sinulla on muita kysymyksiä, ota meihin yhteyttä alla olevien ohjeiden mukaisesti:

Perustiedot
  • perustamisvuosi
    --
  • Yritystyyppi
    --
  • Maa / alue
    --
  • Pääteollisuus
    --
  • päätuotteet
    --
  • Yrityksen oikeushenkilö
    --
  • Työntekijät yhteensä
    --
  • Vuosittainen tuotosarvo
    --
  • Vientimarkkinat
    --
  • Yhteistyönä olevat asiakkaat
    --

Suositeltava

Lähetä kyselysi

OTA MEIHIN YHTEYTTÄ

Hyödynnä vertaansa vailla olevaa osaamistamme ja kokemustamme, tarjoamme sinulle parhaan räätälöintipalvelun.

LÄHETÄ MEILLE VIESTI

Ensimmäisenä tapaamme asiakkaidemme ja keskustelemme heidän tavoitteistaan ​​tulevaa projektia varten.
Tämän tapaamisen aikana voit vapaasti kertoa ideoistasi ja esittää paljon kysymyksiä.

SUOSITELTU

Ne kaikki on valmistettu tiukimpien kansainvälisten standardien mukaisesti. Tuotteemme ovat saaneet suosiota sekä koti- että ulkomailta.
Niitä viedään nyt laajalti 200 maahan.

Lähetä kyselysi

Valitse toinen kieli
English
bahasa Indonesia
Suomi
فارسی
Ελληνικά
dansk
русский
Português
français
italiano
Español
العربية
Deutsch
Zulu
Pilipino
Nederlands
Bahasa Melayu
svenska
Nykyinen kieli:Suomi